Naše vzdělávací instituce je akreditované pracoviště MŠMT. Veškeré kurzy jsou vedeny odborníky, s dlouholetou praxí v s maximálním využitím v praxi.

Realizujeme zajímavé a zábavné vzdělávací akce pro děti, žáky, studenty a širokou veřejnost.

Upřednostňujeme zážitkovou pedagogiku.

„Co slyším, to zapomenu. Co vidím, si pamatuji. Co si vyzkouším, tomu rozumím.“

– Confucius

Pro školní rok 2019/2020 jsme pro vás připravili následující akreditované vzdělávací programy pořádané v Praze a v Libochovicích.

Zaujalo více kolegů z Vaší školy téma nějakého vzdělávacího programu? Je pro vás Praha a Libochovice daleko? Rádi byste uspořádali školení i pro kolegy z okolních škol? Od deseti zájemců nabízíme vzdělávací programy s realizací přímo ve Vaší škole. Veškeré pomůcky si dovezeme.

Oblast tělesná výchova:

Oblast přírodní vědy:

Pro děti a žáky přímo u Vás ve škole nabízíme:

Soupravy pro pokusy v MŠ, ZŠ a mladé vědátory – sady jsou sestavené přímo na míru. Vyhovíme požadavkům MŠ, 1. i 2. stupně ZŠ, tak i pedagogům volnočasových kroužkům nebo lze soupravu pořídit jako originální dárek pro vašeho mladého vědátora.

Nabízené badatelské sady jsou ve velikostech S, M, L a XL. Kromě běžných pomůcek (vše v plastu) zde naleznete potřebné látky pro pokusy, samolepící výukové kartičky (výstražné symboly, časté vzorce, pomůcky v laboratoři), dále ochranné pomůcky, na přání i laboratorní plášť pro pedagoga, popř. děti.Rozsah záleží na vašem přání a finančním rozpočtu.

Dále nabízíme dětské cool pláště s originálním vědeckým potiskem (vel. 104 až 152). Možnost i pro dospělé.

Tato sada lze financovat i z projektu Šablony II.

Aktuální termíny vzdělávacích akcí v rámci DVPP naleznete v sekci Rezervace Fitness a vzdělávání > Rezervace
vzdělávacích akcí > Libochovice nebo Praha 1.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit na čísle +420 607 925 085, e-mailu: marstafit@seznam.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.